Navigation Menu+

W trosce o zdrowe zęby

Posted on gru 5, 2019 by in stomatologia |

Zdrowe, białe zęby to wizytówka każdego z nas. Jednak żeby móc pochwalić się pełnym uzębieniem bez jakichkolwiek, to trzeba o nie odpowiednio zadbać. Podstawą jest szczotkowanie zębów rano i wieczorem oraz czyszczenie ich za pomocą nitki dentystycznej.

Ale nawet taka troska i staranność związana z codzienną higieną jamy ustnej nie sprawi, że możemy zapomnieć o regularnych wizytach u stomatologa. Bo prawda jest taka, że każdy, niezależnie od wieku, powinien umawiać się na wizytę kontrolną u dentysty raz na pół roku. A zatem jeśli dawno nie siedziałeś już na fotelu stomatologicznym, to nie zwlekaj, tylko umów się na wizytę w Perfect Smile Gdańsk.  Wykwalifikowana kadra najlepszych stomatologów, protetyków i ortodontów sprawi, że Twoje zęby będą piękne i zdrowe, a Ty nie będziesz mógł przestać się uśmiechać.

Odtwarzanie utraconych zębów

Klinika Uśmiechu, czyli Perfect Smile Gdańsk, to nie tylko usługi z zakresu leczenia zębów w postaci borowania, zakładania plomb, usuwania kamienia nazębnego etc. W naszej klinice, pomagamy też wszystkim tym, którzy z różnych powodów stracili stałe zęby i mają ubytki, które nie tylko mają negatywny wpływ na ogólną kondycję zdrowotną, ale również odbierają radość życia. Z nami tę radość można odzyskać na nowo. Wykonujemy mosty, protezy i korony pełnoceramiczne – zawsze dobierając najlepsze rozwiązanie dla konkretnego przypadku.

Uśmiech jak u hollywoodzkiej gwiazdy

Marzysz o śnieżnobiałych zębach? Umów się na wizytę do Perfect Smile Gdańsk, a gwarantujemy, że cel zostanie osiągnięty. Przeprowadzamy zabiegi wybielające w stuprocentowo bezpieczny sposób, który daje spektakularne efekty. Skutki wybielenia zobaczymy też na cerze, która się rozświetli, a twarz będzie prezentowała się na młodszą… Zaufaj nam i spraw sobie prezent w postaci zdrowych, pięknych zębów!