Navigation Menu+

Świadome odżywianie

Posted on lis 30, 2020 by in diety |

W tym coraz szybciej pędzącym świecie rzadko mamy okazję, by poświęcić czas na takie czynności, jak na przykład gotowanie. Jemy w biegu – w firmowym bufecie, przydrożnych barach czy fast foodach.

Zdrowie na telefon

Zdajemy sobie sprawę, że nie służy to naszemu zdrowiu ani sylwetce, mówimy sobie, że któregoś dnia zaczniemy się odżywiać zdrowo, ale nie wiemy, jak się za to zabrać. A rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Okazuje się, że na telefon możemy zamówić nie tylko pizzę czy inne popularne dania, ale także zdrowe, niskokaloryczne posiłki. Catering dietetyczny w Warszawie działa naprawdę prężnie i ma wiele ciekawych propozycji dla osób, które chcą się zacząć świadomie odżywiać. W swojej bogatej ofercie firma ma wiele diet, a wszystkie przygotowywane przez jej pracowników dania konsultowane są wcześniej z profesjonalną dietetyczką. Wszystkie dania, które możemy zamówić telefonicznie, są nie tylko smaczne, ale i zdrowe, przygotowywane codziennie ze świeżych składników. Catering dietetyczny możemy zamówić na dłuższy okres, jak miesiąc czy kwartał. Przez ten czas codziennie rano będziemy dostawać do domu zestaw posiłków na cały dzień przygotowanych zgodnie z zasadami diety, jaką wybraliśmy.

Od śniadania do kolacji

W pudełkach znajdziemy pierwsze i drugie śniadania, obiad, kolację, a także podwieczorek. Jeżeli chcemy, aby jedzenie któregoś dnia zostało dostarczone pod inny adres, wystarczy dzień wcześniej skontaktować się z firmą i o tym powiadomić. Czasy, gdy wszyscy jedliśmy to samo, bo nie było innych możliwości, dawno minęły. Teraz nasze diety są bardzo różnorodne. Jedni wybierają taką, która pomoże im schudnąć, inni muszą odżywiać się w szczególny sposób z powodów zdrowotnych, a jeszcze inni nie spożywają mięsa z miłości do zwierząt. Oferta diet pudełkowych jest bardzo duża. Znajdą tam coś dla siebie, weganie, wegetarianie, miłośnicy ryb i ci, którzy ich nie lubią, a także osoby na diecie bezglutenowej lub bezlaktozowej. Diabetycy również mogą zamówić posiłki, które są zalecane osobom cierpiącym na cukrzycę. Wybór diet jest niemal nieograniczony.