Navigation Menu+

Sprawdzony sposób na wypadające włosy

Posted on lut 2, 2021 by in porady |

Zauważyłaś, że po myciu i podczas szczotkowania włosy nadmiernie Ci wypadają? Twoja skóra głowy jest zaczerwieniona, a Ty nie wiesz co robić? Problem wypadających włosów dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jaka jest przyczyna? Gdzie szukać pomocy? Przedstawiamy kilka sprawdzonych sposobów na walkę z łysieniem.

 

Profesjonalna konsultacja z trychologiem

 

Jeżeli od dłuższego czasu nie możesz sobie poradzić z nadmiernym wypadaniem włosów, skontaktuj się ze specjalistą. Domowe sposoby mogą jedynie wspomóc kurację, można je stosować pomocniczo podczas leczenia. Trycholog Warszawa wyjaśni wszystkie twoje wątpliwości i zaproponuje odpowiednie rozwiązania. Wcześnie zdiagnozowany problem zapobiegnie łysieniu. Brak włosów sprawia, że wiele kobiet i mężczyzn unika spotkań towarzyskich, a wyjście z domu po zakupy wprowadza ich w zakłopotanie. Klinika włosów Perfect Hair Clinic zajmuje się trychologią od lat i z powodzeniem leczy łysienie oraz problemy skóry głowy. W klinice pracują wyłącznie wykwalifikowany i doświadczony personel. 

 

Zabiegi pielęgnacyjne, kuracje oraz uzupełnianie włosów 

 

Podstawowym sposobem na wypadające włosy jest odpowiednia pielęgnacja włosów i skóry głowy. Pamiętajmy, aby nie stosować szamponów i odżywek naszpikowanych sztucznymi składnikami. Na drogeryjnych półkach możemy znaleźć liczne kosmetyki z certyfikatami bio. Raz w tygodniu warto stosować maski i olejki na włosy, na przykład stworzone z ajurwedyjskich ziół, które przyspieszają porost włosów i zapobiegają ich wypadaniu. Pamiętajmy, że podjęte przez nas rozwiązania działają pomocniczo. Kurację i leczenie źródła wypadania włosów definiuje trycholog. Zleca kuracje trchologiczne dla wrażliwej skóry głowy, przy łojotoku i łupieżu, przy zapaleniu skóry głowy oraz na włosy suche i zniszczone. Kuracje wykorzystują innowacyjne i naturalne preparaty bogate w minerały, proteiny, zioła i witaminy. Zabiegi zapewniają dogłębne oczyszczenie i dotlenienie skóry głowy. Działają kojąco i stabilizująco.