Navigation Menu+

Rekonstrukcja włosów – co wybrać?

Posted on lip 7, 2022 by in porady |

Włosy w bardzo dużym stopniu narażone są na działanie czynników niekorzystnych, działających na nie przede wszystkim wpływ na to mają czynniki pogodowe, ale także zewnętrzne, czyli czyste prostowanie włosów i też kręcenie loków. Te wszystkie rzeczy mogą przyczynić się do tego, że włosy dużo szybciej się zniszczą a co za tym idzie stracą swój pierwotny wygląd, a bardzo często nawet objętość chcąc zatem poprawić wygląd swoich włosów, a także wzmocnienie je,  warto zdecydować się na kupno świetnego kompletu naprawczego. Takim kompletem, który idealnie zrekonstruuje włosy jest na pewno zestaw XL Kerabond Chenice do rekonstrukcji włosów, który zawiera na szampon maskę. W jaki sposób tego używać? Zachęcamy serdecznie do przeczytania naszego krótkiego artykułu.

Kerabond Chenice – nieoceniony zestaw naprawczy

Zestaw Kerabond Chenice nazywany jest przez wielu nieocenionym zestawem naprawczym, ponieważ zawiera przede wszystkim proteiny, które odbudowują włosy z wodą termalną. Kerabond jest to trójfazowym system rekonstrukcji do włosów przesuszonych, które bardzo często są zniszczone wieloma zabiegami stylizacyjnymi. W zasadzie można znaleźć szampon, którym oczyści się włosy, maskę, którą nałoży się po spłukaniu szamponu na kilka minut, a także odżywkę, którą można stosować na co dzień.

Warto przede wszystkim zdecydować się na zestaw Kerabond Chenice, kiedy zmaga się z włosami farbowanymi, prostowanymi, bardzo często kręconymi na loki, a także do rozjaśnionych słońcem czy też spalonych słońcem.

Receptura

Specjalna receptura i liposomowe nośniki sprawiają, że zestaw naprawczy skutecznie pozwala odbudować zniszczone włosy. Proces rekonstrukcji zachodzi we wnętrzu i strukturze włosa. Po tych zabiegach kosmyki wracają do dawnego wyglądu, zyskują naturalnego blasku, a także gładkość i sprężystość. Sam zabieg jest naprawdę prosty i wystarczy regularnie używać szamponu, odżywki, a także maski. Na co dzień można oczywiście stosować odżywkę, a na specjalne okazje aplikować sobie maskę.