Navigation Menu+

Profesjonalna pracownia RTG – zdjęcie pantomograficzne Kielce

Posted on sty 17, 2023 by in leczenie |

rtg żuchwy

Dlaczego warto zdecydować się na centrum Platinum Dent? Sprawdź już dziś!

W Platinum Dent pracują najlepsi specjaliści, którzy zawsze mają na uwadze komfort i bezpieczeństwo swoich Pacjentów. Ich oferta jest tak skonstruowana, aby zaspokoić potrzeby zarówno dzieci, jak i dorosłych. Posiadają duży wybór usług stomatologicznych, w tym leczenie kanałowe, wybielanie zębów, protetyka oraz chirurgia stomatologiczna. Ich kadra medyczna to doskonale wykwalifikowana i doświadczona ekipa specjalistów stomatologicznych. Każdy lekarz to gwarancja wysokich efektów leczenia. Są w stanie zaproponować najbardziej skuteczne procedury dentystyczne. Jeśli szukasz specjalisty stomatologicznego, który zawsze zapewnia najwyższy poziom usług i zadba o Twój zdrowy uśmiech – wybierz Platinum Dent!

Czym tak naprawdę charakteryzuje się zdjęcie pantomograficzne? Kielce

Zdjęcie pantomograficzne jest szczególnym typem zdjęcia rentgenowskiego. Pozwala ono na uzyskanie precyzyjnego obrazu zębów i górnej części twarzy. Zdjęcie pantomograficzne Kielce jest używane do oceny ogólnego stanu zębów i jamy ustnej, a także do oceny ogólnego stanu wykrywania wczesnych stanów chorobowych, które mogą mieć wpływ na stan zębów. Zdjęcie pantomograficzne Kielce różni się od zwykłego zdjęcia rentgenowskiego tym, że łączy wszystkie zęby na jednym zdjęciu i pozwala lekarzowi zobaczyć stan zębów jako całość, co może być bardzo przydatne w diagnozie i leczeniu chorób jamy ustnej. Zdjęcie pantomograficzne Kielce jest często wykonywane w celu potwierdzenia lub odrzucenia diagnozy chorobowej, oceny stopnia uszkodzenia zębów, lub w celu rozpoznania anomalii w strukturze zęba.

Zobacz, jak mogą Ci pomóc! Umów się na wizytę i zadbaj o zdrowy i piękny uśmiech!

Platinum Dent oferuje pełny zakres usług stomatologicznych i zaprasza do wizyty w gabinecie. Zajmą się wszelkimi problemami, od najprostszych do skomplikowanych i zagwarantują Państwu profesjonalną i kompleksową opiekę dentystyczną. Przygotowali szeroką gamę leczenia dla stomatologii ogólnej, dzieci, protetyki i ortodoncji. Wszystkie zabiegi, jak np. zdjęcie pantomograficzne Kielce, są wykonywane z ostrym naciskiem na wszelkie aspekty bezpieczeństwa, zgodnie z najnowszymi zaleceniami światowych standardów.