Navigation Menu+

Najlepsza klinika audiologii i foniatrii w Polsce! Przekonaj się na własnej skórze!

Posted on paź 26, 2022 by in informacje |

Jaka poradnia audiologiczna będzie tą najlepszą? Sprawdź już dziś!

Każda poradnia audiologiczna powinna być wyposażona w odpowiedni sprzęt, który umożliwi przeprowadzenie odpowiedniej diagnostyki. Lekarz audiolog wykonujący dane badania musi mieć ogromną wiedzę oraz doświadczenie pozwalające mu na zaplanowanie leczenia, które pomoże Ci pozbyć się danej choroby lub schorzenia. Poradnia audiologiczna dbająca o swoje klientki i swoich klientów nie pozwoli na to, aby osoba chora męczyła się ze swoim problemem przez bardzo długi czas. Odpowiednia diagnoza jest absolutnym kluczem do zdrowia i pełni sił. Podczas wyboru tej odpowiedniej zwróć uwagę na specjalistów oraz na to, jakiego sprzętu używają.

Pracownia audiologiczna – konsultacje audiologiczne na najwyższym poziomie!

Podejrzewasz u siebie problemy ze słuchem? Pracownia audiologiczna jest właśnie dla Ciebie! W takim miejscu dowiesz się dokładnie, jakie badania powinieneś lub powinnaś zrobić, by wykluczyć lub zdiagnozować dany problem. Lekarz audiolog może wykonać badanie, jakim jest badanie narządu równowagi, czyli videonystagmografia. Jest to nowoczesna metoda diagnostyczna polegająca na rejestracji ruchów oczopląsowych, pozwalając na ocenę funkcji błędnika. Badanie VNG przeprowadzane jest podczas diagnostyki zawrotów głowy i zaburzeń równowagi o różnym podłożu.

Lekarz audiolog – jakie zabiegi może jeszcze wykonać?

Badanie audiogramem to jeden z elementów, który możesz wykonać w profesjonalnych ośrodkach medycznych. Jednak jest tego o wiele więcej! Każde szanujące się centrum medyczne powinno być wyposażone w innowacyjny i profesjonalny sprzęt, który umożliwia wykonanie m.in.: korekcji małżowin nosowych, operacji w obrębie ślinianki podżuchwowej i przyusznej, funkcjonalnej endoskopowej operacji zatok (FESS), usunięcie cysty bocznej lub środkowej szyi, plastykę/rekonstrukcję błony bębenkowej (myringoplastyka; tympanoplastyka) oraz usunięcie polipów.