Navigation Menu+

Kranówa bez zbędnych (i szkodliwych) dodatków!

Posted on sie 19, 2020 by in porady |

Podstawą naszego funkcjonowania jest odpowiednie nawodnienie organizmu, coraz częściej porzucamy wodę butelkowaną na rzecz kranówki. Niektórzy piją ją bezpośrednio z rury, inni przegotowują, a powszechniejsze w użyciu są dzbanki czy butelki filtrujące wodę. Alternatywą tych rozwiązań jest jonizator do wody – nowoczesne i proekologiczne urządzenie, które zadba o najwyższą jakość Twojej wody.

Jak działa jonizator wody?

To bardzo proste urządzenie, które często możemy skonstruować nawet sami. W sklepach znaleźć można różne modele, ale ich działanie jest takie samo – jonizacja wody. Potocznie mówiąc, jonizator do wody „wytwarza” wodę jonizowaną, czyli wykorzystanie procesów elektrolizy do zwiększania pH wody, a co za tym idzie – lepszego jej wchłaniania, czyli po prostu lepszego nawodnienia organizmu. Woda jonizowana to najczystsza, najzdrowsza woda pozbawiona szkodliwych związków, dostęp do niej jest obecnie możliwy albo przez zakup butelkowanej (alternatywa szkodliwa dla środowiska oraz droższa w dłuższej perspektywie), albo przez korzystanie z jonizatora w domowym zaciszu. Szeroki wybór tych urządzeń jest dostępny w naszym sklepie, cena zwraca się zarówno przez brak konieczności kupowania wody butelkowanej czy wymiennych wkładów, jak i przez czynniki zdrowotne.

Jonizator do wody ożywia wodę?

Woda to napój życia, a dzięki jonizatorowi możemy powiedzieć, że „żyje”. Dzięki jonizatorowi i zwiększonemu stężeniu pH, jest ona znacznie bardziej aktywnie oddziałująca na nasz organizm. Odkwasza i usuwa toksyny, lepiej dotlenia komórki, wzmacnia system odpornościowy czy spowalnia starzenie! Jonizacja pozwala na uzyskanie wody alkalicznej, „żywej”, którą chcemy ukoić pragnienie w letnie dni oraz wody kwaśnej, którą możemy wykorzystać do mycia twarzy, owoców, gładkich powierzchni – nic się nie zmarnuje, wobec czego jest to najbardziej ekologiczne rozwiązanie.