Navigation Menu+

Kolanówki Uciskowe 2 Stopnia Kompresji

Posted on sie 1, 2019 by in profilaktyka |

Kolanówki przeciwżylakowe drugiego stopnia ucisku to produkty kompresyjne adresowane do osób zmagających się z łagodnymi obrzękami towarzyszącymi żylakom, a także obrzękami pourazowymi i innymi średnio zaawansowanymi dolegliwościami obejmującymi kończyny dolne. Ucisk generowany przez kolanówki kompresyjne drugiego stopnia wynosi 23-32 mmHg – kompresjoterapia z zastosowaniem kolanówek uciskowych przynosi ulgę, zabiega lub hamuje rozwój choroby żylakowej, łagodzi obrzęki i usprawnia pracę układu krążenia.

Dla kogo kolanówki kompresyjne 2 klasy ucisku?

Wybierz kolanówki uciskowe 2 stopnia, jeśli cierpisz na żylaki z łagodnym obrzękiem, zakrzepicę żylną, przewlekłą niewydolność żylną, zespół zakrzepowy lub obrzęk pourazowy. Druga klasa kompresji adresowana jest także do kobiet w ciąży ze średnio zaawansowanymi żylakami oraz kobiet i mężczyzn po przebytych zabiegach ablacji termicznej, skleroterapii lub chirurgii żył. Kolanówki na żylaki polecane są również w profilaktyce zespołu pozakrzepowego i zakrzepicy żył głębokich oraz w terapii wygojonego owrzodzenia żylnego.

Kolanówki uciskowe męskie i damskie

W przeciwieństwie do tradycyjnych kolanówek bielizna kompresyjna adresowana jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Kolanówki uciskowe 2 stopnia dla mężczyzn dostępne są w neutralnych kolorach, dzięki czemu bieliznę leczniczą można dyskretnie nosić na co dzień. W naszej ofercie dostępne są również kolanówki uciskowe stworzone specjalnie z myślą o kobietach, które szukają medycznej bielizny w modnych kolorach.

Markowe kolanówki uciskowe – ceny i rozmiary

W ofercie Kompresyjni.pl znajdziesz wyłącznie markowe kolanówki uciskowe. Ceny bielizny kompresyjnej od cenionych producentów są zróżnicowane – zależy nam na tym, by każdy klient mógł dobrać wysokiej jakości kolanówki uciskowe 2 stopnia do własnych potrzeb i możliwości. W trosce o idealne dopasowanie oferowanych przez nas produktów zapewniamy dostęp do szerokiej gamy rozmiarów, a niektóre z nich dostępne są wyłącznie na specjalne zamówienie.