Navigation Menu+

Fizjoterapia uroginekologiczna — Szczecin to najlepsze miejsce na tego typu pomoc!

Posted on cze 13, 2022 by in fizjoterapia |

Czym tak właściwie jest fizjoterapia i czym się zajmuje?

Fizjoterapia jest nieocenioną pomocą w leczeniu wielu schorzeń i kontuzji narządu ruchu, a zwłaszcza zaburzeń psychoruchowych w obrębie kręgosłupa, mięśni i stawów. Stanowi ona świetne uzupełnienie do standardowego leczenia, które ma na celu przywrócenie pacjentowi pełnej sprawności, a w wielu przypadkach również jest alternatywą dla zabiegów chirurgicznych czy długotrwałej farmakoterapii. Zaletą numer jeden fizjoterapii jest jej wysoka skuteczność oraz to, że jest całkowicie nieinwazyjna i niewywołująca żadnych efektów ubocznych. Jednym z jej odłamów jest fizjoterapia uroginekologiczna. Szczecin jest miejscem, w którym znajduje się Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso specjalizujące się w tej dziedzinie.

Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso — fizjoterapia uroginekologiczna Szczecin i nie tylko!

Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso to specjalistyczne placówka zajmującą się kompleksową rehabilitacją pacjentek i pacjentów związaną z profilaktyką, diagnostyką i leczeniem urazów narządu ruchu. Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso jest efektem rozbudowy Gabinetu Rehabilitacji i Terapii Manualnej w Szczecinie. Placówka ta została oddana do użytku 1 grudnia 2012 roku. Fizjoterapia uroginekologiczna Szczecin to jedna z gałęzi tej dziedziny, którą się zajmują. Pracują tam wyłącznie specjalistki i specjaliści, a ich kwalifikacje poparte są doskonałym wykształceniem i praktyką zdobywaną w specjalistycznych ośrodkach szkoleniowych w Polsce, jak i za granicą.

Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso — nowoczesna rehabilitacja funkcjonalna w Szczecinie

Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso oferuje nowoczesną rehabilitację wykonywaną przez specjalistki i specjalistów z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Specjalizują się w kompleksowej rehabilitacji pooperacyjnej, wykorzystując innowacyjne metody neurofizjologiczne. Terapia manualna i osteopatię to również usługi, które oferują. Specjalistki i specjaliści zapewniają konsultacje medyczne różnych specjalizacji lekarskich. Fizjoterapia uroginekologiczna Szczecin to jedna z gałęzi, którą oferują.

Jakie metody leczenia znajdziesz w Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso?

Znajdziesz u nich takie metody jak Terapia Manualna na poziomie międzynarodowym, PNF w stopniach klinicznych w ortopedii czy neurologii, które znacznie przyspieszają cały proces rehabilitacji związany z czynnościami dnia codziennego. Ogromne doświadczenie zaowocuje tym, że pacjentka lub pacjent szybko wrócą do sprawności.