Navigation Menu+

EMS – idealne do formowania sylwetki

Posted on wrz 27, 2018 by in porady |

trening ems

Jeżeli potrzebujesz skutecznej metody na zgubienie zbędnych kilogramów, to koniecznie wypróbuj treningi EMS. Warszawa obfituje w ścieżki rowerowe i kilometrowe trasy do biegania, jednak nie zawsze pogoda pozwala na treningi na zewnątrz.
Świetnie trafiłeś, jeżeli szukasz miejsca, gdzie pod okiem profesjonalistów weźmiesz udział w programie treningi EMS. Warszawa okazuje się być fitnessowym oceanem, kiedy szukasz siłowni dostosowanej do twoich potrzeb. Jednak EMS Mokotów to w pełni wyposażone miejsce, z którym nie można konkurować.

Na czym polega trening EMS?

Ćwiczenia i treningi kojarzą się nam z ogromnym wysiłkiem fizycznym, jednak w przypadku treningów EMS jest zupełnie inaczej. Jest to elektrostymulacja mięśni, która przy pomocy nowoczesnych technologii pomoże schudnąć nie wylewając z siebie siódmych potów. Do ćwiczeń zakładamy specjalnie przygotowany kombinezon wzbogacony o liczne elektrody, które wysyłają impulsy do naszego ciała. Tym sposobem nasze mięśnie są pobudzone do ruchu, a my pracujemy nad lepszą kondycją bez zbędnego wysiłku.

trening

Dlaczego warto zainwestować w trening EMS karnet?

Jeżeli wszystkie metody odchudzania, które dotychczas stosowałeś nie dają zadowalających efektów, to koniecznie wypróbuj tę nowoczesną metodę zachwalaną na całym świecie.
Wykup trening EMS karnet i ciesz się nieograniczonymi możliwościami oferowanymi przez naszych trenerów. Dzięki specjalnemu kombinezonowi wyposażonemu w elektrody i efektywnym ćwiczeniom pod czujnym okiem trenera zobaczysz efekty, w których marzyłeś.