Navigation Menu+

Depilacja laserowa

Posted on gru 30, 2019 by in kosmetyka |

Depilacja laserowa to rewolucyjne rozwiązanie dla wszystkich Pań i Panów, którzy chcą pozbyć się nadmiernego owłosienia. Gładka skóra pozwala pozbyć się kompleksów, a także poczuć pewniej we własnym ciele. Jeśli Wy również chcecie mieć lepsze samopoczucie, jak setki naszych klientów i klientek, koniecznie zdecydujcie się na ten zabieg, który pomógł już milionom osób na całym świecie.

Depilacja laserowa to metoda, która od lat rozwijana jest w ramach medycyny estetycznej, dzięki czemu obecnie jest bezbolesna i w 100% skuteczna. W Dr Legrand używamy najnowocześniejszego, poddanego testom sprzętu. Zabiegi wykonują tylko wykwalifikowani specjaliści, którzy mają doświadczenie w pracy z laserem. Odpowiednio dobiorą wiązkę i moc lasera do rodzaju Waszego owłosienia, a także pigmentacji skóry. Dobrze wykona depilacja laserowa nie pozostawia żadnych blizn, po wykonanym zabiegu skóra może być jedynie zaczerwieniona.

Czy depilacja to tylko wymysł XX wieku? Okazuje się, że nie! Już w starożytności, kobiety używały brzytw i miodu, jako wosku, by pozbyć się niechcianych włosków. Gładka skóra nie tylko jest przyjemniejsza w dotyku, ale też prezentuje się zwyczajnie lepiej.

W naszych gabinetach zaopiekują się Tobą profesjonaliści, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje wątpliwości. W naszej placówce panuje ciepła, prywatna atmosfera, dzięki której będziesz mogła zupełnie się odprężyć. We wnętrzu inspirowanym Wenecją, zostaną dopieszczone wszystkie Twoje zmysły, dzięki czemu każda wizyta w gabinetach Dr Legrand, będzie dla Ciebie prawdziwym rytuałem przyjemności.

Zapraszamy wszystkie osoby, które mają już dość codziennej pielęgnacji związanej z usuwaniem niepotrzebnego owłosienia. Depilacja laserowa to świetnie rozwiązanie szczególnie dla tych osób, których ilość owłosienia w niektórych miejscach, powstrzymywała przed niektórymi aktywnościami. Jeśli macie jakieś pytania o nasze zabiegi, serdecznie zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze wątpliwości.