Navigation Menu+

Centrum stomatologiczne Warszawa – Artodonto zaprasza

Posted on lip 2, 2019 by in stomatologia |

Szukasz godnego zaufania dentysty w centrum Warszawy? Centrum stomatologiczne Warszawa Artodonto poleca się do Twoich usług.

Oferta naszej kliniki obejmuje wszelkie gałęzie obszernego świata stomatologii – od leczenia najbardziej powszechnych chorób uzębienia, przez stomatologię estetyczną, aż po protetykę. Z miłą chęcią zatroszczymy się o uśmiech Twój i Twoich bliskich. Zadbamy o to, żeby Wasze zęby były silne, proste – a przede wszystkim zdrowe. Jeśli masz problem natury stomatologicznej – dołącz do nas. Czekamy na Ciebie w klinice przy ul. Stawki 4a i 6.

Relaks u dentysty? Tak, to możliwe!

Wszyscy jesteśmy ludźmi. Wiemy, że dla wielu osób wizyta u dentysty wiąże się z trudnym do opanowania stresem. Dwadzieścia lat praktyki dentystycznej i kontaktów z pacjentami uświadomiło nam, że nic nie wpływa na nich tak kojąco, jak życzliwość i zrozumienie ze strony personelu. Nasz zespół wsłucha się w Twoje potrzeby i na ich podstawie postara się znaleźć dla Ciebie optymalne rozwiązanie – zachowując przy tym pełen profesjonalizm. Wygodne, ergonomiczne fotele dostosują się do Twojego ciała i pomogą Ci się odprężyć. To niewiedza rodzi strach. Dzięki kompleksowemu, multimedialnemu systemowi ERGOcom 3 masz również możliwość wglądu do działań stomatologa. W przypadku pytań lub obaw, zapewni Ci on fachowe, a jednocześnie zrozumiałe dla laików odpowiedzi. Co więcej, nasza klinika posiada specjalne udogodnienia dla najmłodszych.

To właśnie podczas pierwszej styczności z gabinetem dentystycznym rodzi się dentofobia, czyli lęk przed dentystą, który towarzyszy nam potem przez długie lata. Dlatego posiadamy gabinet dostosowany do szczególnych potrzeb małych pacjentów – z odpowiednim do wzrostu fotelem oraz akcesoriami do bezbolesnego leczenia. Odrzuć więc obawy – Artodonto to troska o Twoje zęby, ale też dobre samopoczucie w trakcie czasu spędzonego z nami.

Nowoczesne rozwiązania to nasza specjalność

Centrum stomatologiczne Artodonto nieustannie stara się podążać za duchem czasu. Poprzez specjalistyczne szkolenia członkowie naszego zespołu ciągle poszerzają zakres wiadomości na temat najnowszych zdobyczy naukowych w poszczególnych dziedzinach stomatologii. Posiadają oni także odpowiednie kompetencje, jeśli chodzi o obsługę nowoczesnego sprzętu dentystycznego. To właśnie on stanowi perfekcyjne podparcie dla umiejętności naszych stomatologów. Aktualny stan wiedzy zespołu, korzystanie z najnowszych technologii i sprzęt na miarę dzisiejszych czasów to elementy, które składają się na doskonałą jakość usług oraz bezpieczeństwo i higienę pracy w naszej klinice. Centrum stomatologiczne Warszawa? Tylko Artodonto.