Navigation Menu+

Powiększanie ust i likwidacja oznak starzenia się

Posted on cze 19, 2019 by in kosmetyka |

usta

Usta są jedną z okolic ciała, którą kobity chętnie poddają poprawkom. Tak naprawdę robi to każda z nas codziennie nanosząc na nie szminkę. A ile razy zdarzyło nam się pomyśleć, że rozlewają się ich kontury, że są zbyt małe, czy że chciałybyśmy pozbyć się pojawiających się wokół zmarszczek? Można więc stwierdzić, że szkolenie, obejmujące powiększanie ust, będzie obecnie niezwykle intratną inwestycją i z pewnością wartą przemyślenia dla każdego lekarza. Tym bardziej, że medycyna estetyczna cieszy się obecnie rosnącą popularnością.

Jakie umiejętności zyskamy na szkoleniu z powiększania ust?

Przede wszystkim dowiemy się w jaki sposób dodawać im objętości i sprawiać, że będą większe, zajmiemy się również ich konturowaniem oraz wyrównywaniem ewentualnych asymetrii, unoszeniem kącików ust, czy wygładzaniem zmarszczek palacza. Szkolenie obejmujące powiększanie ust, z pewnością będzie niezwykle przydatne zarówno dla lekarza, jak i stomatologa, gdyż pomoże w pełni zatroszczyć się o dolną część twarzy i stworzyć jest estetyczny wygląd – taki, jakiego oczekują pacjenci.

Powiększanie ust – szkolenie

Konieczne jest również poznanie pewnych zagadnień teoretycznych, w związku z czym w ramach szkolenia z powiększania ust i likwidacji zmarszczek wokół nich, odbywa się również panel, który obejmie w teorii wszystkie najważniejsze zagadnienia, nie zajmie on więcej niż 20% całego kursu. Najistotniejsza będzie bowiem część praktyczna, w czasie której chcący zdobyć umiejętności lekarze, przeprowadzą zabieg na kilku modelkach, w różnym wieku. W czasie kursu zaprezentowane zostaną różne techniki zabiegowe, dowiemy się kiedy używać igły, a kiedy kaniuli, jak również poznamy różne problemy okolicy ust, z koniecznością rozwiązania których możemy spotkać się w naszej późniejszej praktyce zawodowej.

Zapraszamy do serwisu E-MED Academy do skorzystania z szkoleń dla Lekarzy.