Navigation Menu+

Molekuła młodości: kilka słów o zabiegu

Posted on paź 23, 2022 by in medycyna estetyczna |

Molekuła młodości kilka słów o zabiegu

Profhilo, czyli inaczej stymulator tkankowy jest produktem, który przeciwdziała zwiotczeniu i starzeniu się skóry. W jego składzie znajdują się stabilizowane kompleksy hybrydowe kwasu hialuronowego, którego działanie uruchamia kaskadę naprawczą i regeneracyjną skóry.

Profhilo (Bydgoszcz) ma także wpływ na produkowanie elastyny i kolagenu, co pomaga zagęścić skórę i daje efekt lekkiego liftingu. Kiedy warto zdecydować się na zabieg?

Stymulator tkankowy profhilo: kiedy się zdecydować?

Stymulator tkankowy profhilo jest pomocny podczas usuwania niewielkich zmarszczek, niwelowania zwiotczenia skóry oraz usuwania chomiczków i rewitalizacji skóry połączonej z jej wygładzeniem. Efekty zabiegu utrzymują się najczęściej do 18. miesięcy, a widoczne są po ok. 3–4 tygodniach. By zabieg przyniósł pożadane efekty należy go wykonac w dwóch seriach w odstępie 30. dni. Zabieg jest bezbolesny i wykonywany cienką igłą. Dodatkowo taką igłą wykonuje się znieczulenie przedzabiegowe.

Jak większość z zabiegów medycyny estetycznej profhilo (Bydgoszcz) ma przeciwwskazania, należą do nich:

  • ciąża i/lub karmienie piersią,
  • aktywna choroba nowotworowa,
  • aktywna infekcja,
  • przyjmowanie retinoidów.

Rekonwalescencja trwa najczęściej 1 dzień. Ceny wahają się od 900 zł do 4500 zł za zabieg.

Gdzie wykonać zabieg profhilo (Bydgoszcz)?

Profhilo można wykonać w KT Clinic w Bydgoszczy. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, na którym pracują doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, masz gwarancję bezpiecznego zabiegu wysokiej jakości. Lekarze z KT Clinic zapewnią Ci też wsparcie pozabiegowe, które jest ważne dla każdej pacjentki.