Navigation Menu+

Laktator ręczny od Babyono

Posted on sty 22, 2020 by in informacje |

Mleko matki zawiera wiele substancji odżywczych, takich jak witaminy oraz minerały, które wspomagają budowanie układu odpornościowego dziecka, wspomagają jego zdrowy rozwój, a także chronią przed infekcjami. W związku z tym, karmienie piersią jest bardzo ważne dla noworodków i niemowląt. W wyprawce każdej mamy powinien znaleźć się laktator, dzięki któremu odciągnięcie pokarmu będzie znacznie prostsze. Do wyboru w sklepie Babyono jest laktator ręczny oraz elektryczny.

Laktator służy do odciągania pokarmu, który można przechowywać przez kilka dni w lodówce. To świetne rozwiązanie dla mam, które muszą na jakiś czas zostawić dziecko – dzięki temu mają pewność, że maluszkowi nie zabraknie pożywienia. Ponadto, dzięki laktatorowi mamy nie muszą się mierzyć z nagromadzeniem pokarmu w piersiach, a co więcej, potrafią one stymulować laktację u kobiet, u których produkcja mleka jest mniejsza.

Istnieją różne rodzaje laktatorów. Dla kobiet, które mają pokarm w niewielkich ilościach lub rzadko odciągają pokarm, idealny będzie laktator ręczny. Tego typu urządzenia są bardziej dyskretny, gdyż nie wywołują żadnych dźwięków. Ponadto są lekkie i małe, dlatego świetnie nadają się w podróży. Podobnie jak laktatory elektryczne, posiadają silikonową nakładkę masującą, stymulującą wytwarzanie pokarmu, który jest następnie zasysany. Wybór laktatora powinien być podyktowany własnymi potrzebami oraz preferencjami, nie powinnaś w tym przypadku do końca kierować się zdaniem innych mam, gdyż najważniejszy w tym przypadku jest Twój komfort.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajduje się również laktator ręczny. Ten często pomijany przez mamy sprzęt, jest niezwykle przydatny. Nie tylko zwiększa komfort mam, ale także dziecka, dlatego zdecydowanie warto się w niego zaopatrzyć. Miliony mam w Polsce już zaufało temu typu sprzętowi od Babyono – przekonaj się sama, że jesteśmy firmą, której warto zaufać i sama wypróbuj nas laktator!