Navigation Menu+

Które podkłady poporodowe na łóżko wybrać?

Posted on cze 2, 2022 by in informacje |

Okres połogu może być jednym z cięższych dla każdej świeżo upieczonej mamy. To właśnie wtedy z jej organizmu wydalanej są odchody połogowe śluz, krew i resztki błon płodowych). W ciągu 6 tygodni od porodu macica obkurcza się, czego następstwem są wspomniane dolegliwości. Aby kobieta nie czuła się w tym czasie skrępowana, powinna zaopatrzyć się w tradycyjne podkłady oraz podkłady poporodowe na łóżko, które zapewnią jej spokój, jeśli chodzi o higienę i zabezpieczenie pościeli na łóżku. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, dlatego też postaramy się dzisiaj przedstawić te, które są uznawane za najlepsze.

Podkłady poporodowe na łóżko Bella — dlaczego warto?

Podkłady poporodowe — na łóżko i tradycyjne marki Bella są najbardziej znanymi produktami dostępnymi na rynku. Młode mamy chętnie wybierają je nie tylko ze względu na ich dostępność, ale także niską cenę. Co więcej, oferowane przez markę produkty mają dużą powierzchnię i doskonałą chłonność, dzięki czemu nie może być mowy o zabrudzeniu zarówno bielizny, jak i łóżka.

Istotne jest to, że podkłady Bella pokryte są specjalną, delikatną włókniną, która zapobiega wystąpieniu u młodej mamy reakcji alergicznej. Produkt wykonano z celulozy. Jeżeli chodzi o pokłady do bielizny, wiele mam skarży się na to, że produkty Bella nie posiadają specjalnego paska klejącego, który pozwala zamocować podkład na majtkach. Warto jednak mieć na uwadze, że produkty są znacznie większych rozmiarów, przez co możliwość ich przesuwania się podczas użytkowania jest naprawdę znikoma.

Podkłady poporodowe marki Canpol — czy są lepsze?

Marka Canpol i oferowane przez nią produkty także cieszą się ogromną popularnością. Firma zadbała o to, aby każda kobieta, nawet ta w połogu, czuła się niezwykle komfortowo. Dlatego też decydując się na podkłady poporodowe tej marki, możesz liczyć na ich specjalnie wyprofilowany kształt, który dopasuje się do Twojego ciała.
W informacjach na temat tego produktu można także znaleźć informacje, że posiada on specjalną „oddychającą” warstwę, dzięki której pochwa i srom dochodzą szybciej do siebie.